HOWART CEVİZ

Howard ceviz fidanı, diğer ceviz türleri arasında yüksek yan dal verimi ile öne çıkar. Ayrıca Howard ceviz fidanını sık dikim aralıklarıyla dikmek mümkündür. Howard ceviz fidanları daha düşük rakımlı alanlar için uygun bir ceviz türüdür. Melez bir tür olması nedeniyle verim açısından oldukça iyi seviyededir. Taç yapısının büyük olmamasından dolayı iyi bir budama planı sayesinde küçük alanlara maksimum sayıda Howard cevizi dikilebilir.

ÖZELLİKLER *Yan tomurcuklarda meyve verimi % 80-90’dır. *İç ceviz ağırlığı 5.7 gr. - iç oranı % 472dir. *Açık renkli, iç ceviz oranı ise % 65’tir. *Kabuk yapışması zayıftır. Bundan dolayı belli bir zamandan sonra iç kararması yapabilir. *Sıcak bölgelerde meyve kalitesi düşüktür. *Ağacı küçük olup gelişme gücünü ve meyve iriliğini koruyabilmesi için ağır bir budamaya gereksinim duyar. *Yerli çeşitlere nazaran 10-15 gün sonra yapraklanmaktadır.

Sevgi ile Yetiştiriyoruz

Her bir fidanı sevgi ile hayaller kurarak yetiştiriyoruz. Arda Fidan olarak en büyük farkımız bu işe aşk ile bağlı olmamız...

Topraktan aldığımız verim ile

fidanları sizin için hazır hale getiriyoruz.

Fidanları sizin için hazırlayıp

gönderiye uygun hale getiriyoruz.

Fidanları sadece Türkiye'nin değil

dünyanın her yerine gönderiyoruz.

Fidan Üretim & Satış

Biz ARDA FİDANCILIK olarak, akademik eğitimimiz, 22 yıllık deneyimimiz ile her yıl yüzlerce dönüm arazide sayısız ceviz ağacını sahipleri ile buluşturuyoruz ve verimli ağaçlar olmak yolunda gelişimlerine yardımcı oluyoruz.

Kendi fidanlıklarımızda yetiştirdiğimiz tüm fidanlarımıza, ismine doğruluğu konusunda ayrıca sözleşme imzalayarak garanti vermekteyiz . Ayrıca tüm fidanlarımız MAVİ ve SARI (STANDART) sertifikalı olarak DÜNYANIN her noktasına satılmaktadır.

Doğru ve Kaliteli Hizmet

Müşterilerimize Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbeycan ülkelerinde toplamda 15.000 dönüm ceviz kapama bahçeleri kurduk. Sözleşmeli olarak fidan satışını yaptığımız tüm bu müşterilerimize danışmanlık hizmeti ve çalışanlarına eğitim vermeye devam ediyoruz. Dolayısı ile günümüze kadar da verimli ceviz üretim yaparak hepsinde başarıya ulaştık.

Sözleşmeli olarak satışını yaptığımız fidanlarımızın +%3 oranındaki zaiyatları tarafımızdan karşılanmaktadır. Ancak sözleşme süresince fidan yetiştirecek olan taraf, aldığı danışmanlık hizmeti kapsamındaki yöntem ve uygulamalara uymaz ise olabilecek kayıplardan fidanlığımız sorumlu değildir.

İhracat Yaptığımız Ülkeler

İletişim

İLETİŞİM

0 (224) 712 33 11
0 (533) 369 47 20

ADRES

Mahmudiye Mah. Ağaç İşler Böl. 32. Cad. No:4 İnegöl - BURSA / TÜRKİYE

SOSYAL MEDYA

TOP
Bulgarian Bulgarian English English Turkish Turkish