RONDE CEVİZ

Taç yapısı yarı dik olması ve yatay gelişmesi nedeniyle 5x6 metre dikim mesafelerinde dikilmesi uygundur. Ronde de montagne cevizinde sulama zamanları diğer ceviz türlerine göre biraz farklı olmalıdır. Fidan ilk dikim zamanında verilen can suyundan sonra meyveye durduktan sonraki süreçte ve hasattan önceki dönemde sulama yapılabilir. Ayrıca yaz dönemi boyunca 10 gün arayla sulama yapılarak meyve gelişimine destek yapılabilir.

ÖZELLİKLER * 7 yaşında polen üretmeye başlar. * 10 yaşında maksimum polen dökmeye başlar. * Polen dökme süresi 15-20 gündür. * Geç çiçek döker. * Eski bir Fransız çeşitli. * Fernette ile birlikte, Fernor için mükemmel tozlaştırıcıdır. * Oldukça kuvvetli büyüme, yarı dik alışkanlığı, yüksek kaliteli çekirdekler ile gelecek vadeden bir üründür.

Sevgi ile Yetiştiriyoruz

Her bir fidanı sevgi ile hayaller kurarak yetiştiriyoruz. Arda Fidan olarak en büyük farkımız bu işe aşk ile bağlı olmamız...

Topraktan aldığımız verim ile

fidanları sizin için hazır hale getiriyoruz.

Fidanları sizin için hazırlayıp

gönderiye uygun hale getiriyoruz.

Fidanları sadece Türkiye'nin değil

dünyanın her yerine gönderiyoruz.

Fidan Üretim & Satış

Biz ARDA FİDANCILIK olarak, akademik eğitimimiz, 22 yıllık deneyimimiz ile her yıl yüzlerce dönüm arazide sayısız ceviz ağacını sahipleri ile buluşturuyoruz ve verimli ağaçlar olmak yolunda gelişimlerine yardımcı oluyoruz.

Kendi fidanlıklarımızda yetiştirdiğimiz tüm fidanlarımıza, ismine doğruluğu konusunda ayrıca sözleşme imzalayarak garanti vermekteyiz . Ayrıca tüm fidanlarımız MAVİ ve SARI (STANDART) sertifikalı olarak DÜNYANIN her noktasına satılmaktadır.

Doğru ve Kaliteli Hizmet

Müşterilerimize Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbeycan ülkelerinde toplamda 15.000 dönüm ceviz kapama bahçeleri kurduk. Sözleşmeli olarak fidan satışını yaptığımız tüm bu müşterilerimize danışmanlık hizmeti ve çalışanlarına eğitim vermeye devam ediyoruz. Dolayısı ile günümüze kadar da verimli ceviz üretim yaparak hepsinde başarıya ulaştık.

Sözleşmeli olarak satışını yaptığımız fidanlarımızın +%3 oranındaki zaiyatları tarafımızdan karşılanmaktadır. Ancak sözleşme süresince fidan yetiştirecek olan taraf, aldığı danışmanlık hizmeti kapsamındaki yöntem ve uygulamalara uymaz ise olabilecek kayıplardan fidanlığımız sorumlu değildir.

İhracat Yaptığımız Ülkeler

İletişim

İLETİŞİM

0 (224) 712 33 11
0 (533) 369 47 20

ADRES

Mahmudiye Mah. Ağaç İşler Böl. 32. Cad. No:4 İnegöl - BURSA / TÜRKİYE

SOSYAL MEDYA

TOP
Bulgarian Bulgarian English English Turkish Turkish